Hloubková FYZIO masáž by Shaaze

Hloubkové uvolnění svalů, kloubů a páteře, při kterém dochází skrze prokrvení svalů i k prokrvení, uvolnění a vyčištění vnitřních orgánů těla. Často také dochází i k rozproudění lymfatického systému a následnému odvodnění těla. Nabízíme jí v trvání od 30 do 180 minut, kdy se postaráme buď o jednotlivé části těla, které nejvíce potřebují uvolnit nebo ideálně o celé tělo z přední i zadní strany.

Čím vynikáme?
Čím se odlišujeme od ostatních?
Co nás baví?
Čím žijeme?

 „Hloubková FYZIO masáž by Shaaze“ je vyznáním lásky k člověku, k lidskému tělu i duši. K setkání dvou lidí, kteří se před sebou a společně otevírají, sdílejí své příběhy, ctí se a propojují se.


Proč „hloubková“‎? Nejenom že umíme do hloubky namasírovat svaly těla a uvolnit tak klouby, páteř i jednotlivé kosti a orgány. Do hloubky děláme u nás úplně vše. Myslíme naši práci zcela vážně a upřímně a s velkou láskou řešíme ty nejmenší detaily spojené s naší spoluprací, chodem salonu i vaším pohodlím u nás. Stále hlouběji a hlouběji se každý jednotlivě vzděláváme v oblasti péče o tělo a v péči o naši duši, tedy o náš duchovní svět.


Proč „FYZIO"? Tohle slovo pochází z řeckého slova fysis neboli přírodní. Jednoduše ctíme přírodní zákony a to, jak je naše tělo božsky navržené a vyrobené. Nevymýšlíme si žádné zbytečné hmaty a škatulky a následujeme přirozenost jednotlivých svalů, kloubů a orgánů. Protože jedině s obrovským respektem k tomu přirozenému spolu s naším hlubokým citem můžeme tělu pomoct v uvolnění.
Spojuje se zde jak hluboká intuice, tak velmi jasný ale božký řád těla.


Proč „by Shaaze“‎? Lidské tělo mě fascinuje a jeho fungování se učím již od malička. A toto vědomí, vědění i učení života spojuji v tomto krásném, láskyplném a hluboce léčebném přístupu k člověku. Maséry, které v našem salonu potkáte, jsou lidé, kteří se roky učí o lidském těle i duši a psychologických souvislostech života, svoji práci milují a můj celostní přístup k člověku sdílejí. Všechny nás „Hloubková FYZIO masáž by Shaaze“ spojuje, všichni ji děláme a společně odhalujeme její další tajemství a souvislosti během společné spolupráce.

 

Stavy, kdy se fyzio masáž nejčastěji doporučuje:

 

VÝHŘEZ MEZIOBRATLOVÉ PLOTÉNKY

je velmi často způsoben špatným držením těla, zkrácením svalů nebo třeba hluboce zafixovanými stereotypními pohyby. Při léčbě výhřezu je masáž velmi důležitá, protože při ní dochází k prokrvení a uvolnění okolí vyhřezlého disku a tím rychlejší léčbě a regeneraci. Masáž také uvolní zkrácené svaly, které se již dlouhodobě na vzniku výhřezu podílely. Masírujeme neakutní stavy výhřezu ploténky a naše masáž je výborná spolu s dalšími metodami k jeho doléčení.

 

MIGRÉNY

Velmi často vznikají stažením a tedy nedokrveným drobných svalů v okolí lebečního oblouku, klíčních kostí a svalů lebky a krku.

 

BLOKACE

jednotlivých svalů. Ať už se ráno probudíte a nemůžete otočit hlavou nebo se prostě jen ohnete zavázat si tkaničky a už se nemůžete narovnat. Často dohází k tzv. ochranné blokaci neboli ztuhnutí svalu při pádu, kdy tělo potřebuje ochránit životu důležité části těla a proto zvolí ztuhnutí svalu. Ten potom nedopustí třeba rozbití lebky či zlomeninu kosti.

CELKOVÁ ÚNAVA A STRES

nebo, když je toho na nás v životě moc, způsobují trvalé napětí ve svalech a jejich bolesti. V této situaci je nutné tělu dopřát něco, co stres na napětí vyplaví a uvolní znovu celé tělo. Tehdy člověk často stagnuje i mentálně a duševně a potřebuje znovu nastartovat. Všechno to Vám masáž přináší.

OTOKY

nebo jen pocit trvalého napětí v nohou jsou nejčastěji způsobené tím, že se svaly málo hýbou a jsou málo prokrvené. Nejvíce u žen poté vzniká celulitida neboli zadržování nečistot a přebytečné tekutiny v kůži a podkoží. Skvělý způsobem, jak znovu lymfatický systém rozproudit je Manuální lymfodrenáž, peeling nebo fyzio masáž.

RELAXACE

je druhá strana mince v našem aktivním životě. Chvíle, kdy člověk potřebuje být sám se sebou a znovu si utřídit myšlenky. Zjistit co je nejdůležitější udělat teď a kam pokračovat ve svém životě dál.

 

Úplně nejraději doporučuji masáž proto, že prostě milujete doteky, vonné oleje a blízkost druhého člověka.