Shaaze Masáže - Ebon

Pomáhám lidem zejména od bolesti zad, téměř kdekoliv to jde. Mám cit pro dotek a vnímám jemné signály, které ovlivňují pohybový aparát. Se svojí silou pracuji vědomě, přizpůsobenou potřebě klienta. Fascinuje mě, jak relativně jednoduché techniky manuální nápravy mohou lidem z minuty na minutu pomoci od blokád a bolesti. Způsob jakými pomáhám mám vyzkoušené na vlastním tělu, zejména díky faktu že sám služeb chiropraktika používám.

V co věřím?
Makám na tom, abych byl štastný. Věřím v to, že vědomý život je cesta jak být štastný, mít dobré vztahy a hojnost ve všech spektrech lidské existence. Věřím v jízdu na Harley Davidson, tato značka je moje velká vášeň. Moje cesta z nevědomého do života vědomého započala v okamžiku poprvé jsem poprvé usedl na motorku, zařadil jedničku a vyrazil na první samostatnou jízdu. Motorka mě učí žít v přítomnosti tzv. „Tady a teď“. Jízdou v jedné stopě jsem si postupně začal uvědomovat, že jde o víc, než jen přežít, že jde o to, užít si tu báječnou životní jízdu na maximum. Věřím v to, že cesta je cíl…

Jaká je moje cesta?
Fyzioterapeutickým masážím jsem se vyučil přímo u Markéty Shaaze a musím říci, že její způsob práce s tělem u duší mě nepřestává fascinovat. Postupy manuální medicíny neustále zdokonaluji v New Way Akadémia což je propracovaný terapeutický systém, který se zaměřuje na manuální nápravu jednotlivých kloubních spojení do správné polohy velmi jemným a citlivým způsobem u velmi zkušeného chiropraktika Zdeňka Gašperáka. Na své duchovní cestě se snažím otevřít své srdce co nejvíce dokořán, učím se překonávat strach z neznáma, a to mě umožňuje vstupovat do jiných pomyslných „vesmírů a realit“. Učím se pokoře, účastním se řady rozvojových kurzů v oblasti vědomého bytí, tantry a šamanismu.

Absolvované kurzy a výcvik