Shaaze Masáže - Veronika Winklerová

Již od malička jsem masírovala své blízké, kteří mi dodnes říkají: “Ty se nezdáš!” S velkým potěšením přijímám tato slova dodnes i od mých klientů. “Taková hubená a má takovou sílu!” Síla a schopnost masírovat do hloubky však není mou jedinou výsadou. Ve své práci využívám i technik, které jsem se naučila v kurzech práce s energií. Můj dotek je tak léčivý nejen fyzicky, ale i energeticky. Prošla jsem kurzy energetického léčení, meditačními kurzy a absolvovala nespočet seminářů. Miluji učit se nové věci a neustále se posouvat. S pokorou a úctou ke všemu živému a ke všem lidským bytostem se cítím být požehnaná, že mohu léčit a šířit dobro a lásku.

Masážím se věnuji již od svého dětství. Kdokoli měl jakékoliv bolesti, ať už na těle nebo na duši, rád se na mě obracel, protože jsem ho nikdy neodmítla. Dodnes si pamatuji, že jsem mamince odblokovala bederní páteř za pár minut. Od té doby počet lidí, kteří ode mě chtěli masáž, stále více narůstal. Fascinace lidským tělem a duší se u mně s postupem času prohlubovala. Naše tělo je uskupením mnoha atomů, světů a vesmírů a funguje jako dokonalá symbióza. Disponujeme několika těly - fyzickým, mentálním, emocionálním, astrálním a mnoha dalšími. Jsme především energií, která se manifestuje ve fyzickém těle. Naše tělo je odrazem naší duše. Tím, že o něj budeme pečovat, budeme pečovat i o svou duši. Žijeme zde v dualitě proto, abychom se od ní učili a kráčeli vstříc dál na naší cestě. Musíme přijmout naše tělo jako součást nás samotných, vážit si ho a naslouchat mu. Pokud tak nebudeme činit, dříve nebo později se projeví jako bolest, nemoc nebo jiné neduhy.

Fyzioterapeutickým masážím jsem se vyučila přímo u Markéty Shaaze, jejíž metody jsou vzácné, troufám si říci zázračné. Takovou péči totiž jen tak někde nenajdete. Masírujeme do opravdové hloubky, pokud si to klient přeje, a nezanedbáváme ani jediný sval. Naší prioritou je poskytnutí nacítěné profesionální péče, která reflektuje potřeby a přání klienta. Ve svém volném čase se zajímám o psychologii a spiritualitu a věnuji se pránickému léčení. Všechny své poznatky při masážích využívám a klientovi tak dokážu nabídnout prvotřídní terapii. Je mi ctí pracovat pro Shaaze masáže a šířit tak poslání fyzioterapeutických masáží, které skutečně léčí a blahodárně působí na celý organismus.

Vzdělání a kurzy v oboru masáží