Shaaze Masáže - Mamea Imanata

Má cesta začala zrozením malé kočovnice. Přitahovala mě volnost divoké přírody – hory a údolí, řeky a oceány, stromy a rozkvetlé louky. Milovala jsem vůni lesa a indiánských ohňů. Toužila jsem splynout s duší zvířat, běhat s nimi, být součástí smečky a každé ráno společně vítat východ Slunce. V té době celistvosti a Jednoty se všemi bytostmi jsem si nepokládala otázku : „Kdo jsem?“, prostě jsem byla… Nehledala jsem domov, protože jsem si ho nosila v sobě. Měla jsem otevřené vě-domí (věděla jsem s jistotou, kde jsem doma). Po celou dobu mého dětství jsem cítila nejsilnější spojení s živlem vody. Moře, mořské panny a delfíni mě provázeli na každém kroku. Hlubina a prostor ticha pod hladinou mi přinášely klid a pocit bezpečí. Srdce mi přetékalo Láskou ke všem Bytostem. Cítila jsem spojení.

Jak šel čas, vlivem různých životních událostí a naučených programů, jsem začala ztrácet kontakt se sebou, se svým tělem a Zemí uvnitř mě. „Opustilo“ mě sebe-vědomí. Už jsem nevěděla, kde je můj domov, odkud pocházím, ani kdo jsem. Stále jsem ale uvnitř sebe cítila a vnímala bolest svou i druhých. Strach z nepřijetí, hodnocení a opuštění nakonec skryl mou jedinečnost za závojem „hodné a poslušné holčičky“. A spolu se strachem přišlo i odpojení od mého těla, už jsem nenaslouchala jeho potřebám a přáním, přestala jsem tančit, plavat i „běhat s vlky“... Stala jsem se cizinkou ve svém vlastním království. A tak jsem se ztrácela v příbězích o volnosti, svobodě, Lásce a odvaze, aniž bych se je pokusila žít v realitě. Spoustu let jsem prožila na dně oceánu, ukrytá ve tmě hlubiny jako perla v lastuře, jejíž krásu a jedinečnost spatříme až ve chvíli, kdy je lastura „vynesena“ nad hladinu, kde se ve světle slunečních paprsků otevře světu…

S příchodem mých dětí začala moje dlouhá pouť hlubinou vzhůru ke Světlu a k Zemi. Postupně jsem si rozvpomínala na své tělo, začala jsem mu naslouchat a více a více se v něm ukotvovat. Jako porodní dula jsem byla opakovaně přítomna okamžiku zrození a vtělení nové Bytosti. Tváří v tvář takovému zázraku mi postupně došlo, že vše máme ukryté v sobě. To naše tělo je zároveň naším domovem a my sami jsme svou jedinečností a sebe-láskou. UVNITŘ NÁS JE UKRYTÉ VŠE, CO POTŘEBUJEME K RADOSTNÉMU A NAPLNĚNÉMU ŽIVOTU V LÁSCE, PRAVDĚ A SVOBODĚ.

Dnes jsem vděčná všem svým malým i velkým učitelům a nejvíce svému tělu, že tu vždy bylo v podobě  lastury, chránilo mě a trpělivě čekalo, až budu připravena a můj proces proměny v perlu se završí.

Tak jsem tady - JÁ, MAMEA IMANATA – přináším vodu pro Tvou duši, oheň pro Tvé srdce a spojení se Zemí pro Tvé tělo. Ponořím se s Tebou do hlubin Tvých posvátných vod a provedu tě skrze jemný dotek vědomým početím sebe sama. Pomohu Ti objevit a vynést Tvé skryté perly nad hladinu, aby je spatřilo Slunce. SPOLEČNĚ PROPOJÍME TVOU DUŠI, SRDCE I TĚLO V POSVÁTNÝ SVAZEK LÁSKY. Těším se na jedinečné setkání s každým, kdo slyší volání…


„Má síla je v jemnosti a má přítomnost jako východ Slunce nad mořem. Svým dotykem snáším Nebe na Zem.“

 

Absolvované kurzy a výcvik