Shaaze Masáže - Airat Garapshin Kot

Už odmalička jsem chtěl být lékařem. Moje prababička byla známou léčitelkou a v mé rodině tradici léčitelství i nadále ctíme a respektujeme. Její léčivý dotek uzdravoval staré a nemocné a já se vždy cítil být hrdý na to, že mohu být jejím potomkem. Šířit dobro a léčit pomocí své energie je totiž to nejkrásnější, co můžete v životě dělat.

Do masáží jako takových jsem se zamiloval už jako malý kluk. Další velkou inspirací pro mě byla terapeutka, která mě léčila na mém pobytu v lázních. Byla to velice laskavá, milá dáma, která mi neuvěřitelně pomohla. Po jejích masážích a cvičeních jsem se vždy cítil báječně. Z lázní jsem odcházel zdravý a plný energie. 

Do Prahy jsem zavítal z ruské Kazaně, odkud pocházím. Rozhodl jsem se zde navázat na studium masáží, které jsem započal. Na základě mých znalostí a zkušeností dokážu zvolit správné masérské postupy a metody, které povedou k celkovému zlepšení vašeho zdravotního stavu klienta. Prošel jsem relaxačními i rehabilitačními masérskými kurzy a pokračoval dále u Markéty Shaaze, kde jsem se vyučil masážím hloubkovým. Všechny naučené techniky propojuji a dokážu je zkombinovat tak, aby pro vás byla masáž jedinečnou léčivou terapií. 

Vzdělání a kurzy v oboru masáží

Pracovní činnosti a znalosti